| Crs a întrebat:

http://www.miniprix.ro/ Si-a facut cineva vreo comanda de pe acest site? E vrajeala sau chiar este serios?

7 răspunsuri:
| lololololol a răspuns:

Si mie mi se par prea ieftini.

| Ros3Blu3 a răspuns:

Mai sincer eu am mers la magazinu asta. dar pe net nu stiu mai bine ar fi sa te duci in magazin nu dupa net pentru ca nu ai nici o siguranta big grin

| Himura a răspuns:

Buna, nu am facut comanda de pe site, dar am fost acolo si mi-am luat cate ceva. Chiar am fost multumit de ce am gasit, raportat la calitate/pret. Poate nu o sa gasesti caliate ca la zara sau esprit, dar nu cred ca o sa fi dezamagita de ce ai sa gasesti, asta doar daca chiar nu gasesti nimic din ce ai avea nevoie.

| cristinela a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Am vazut chestii dragute, dar sunt preturile destul de mici. Poate lasa de dorit calitatea.

| Emanuel_1209 a răspuns:

Cal lasa mult de dorit...La asa preturi e imposibil se fie noi.Clar vrajeala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat de cateva ori si sunt super incantata
ambele perechi de cizme sunt din piele interior exterior si chiar sunt super. si eu ma asteptam sa fie vrajeala, dar nu este. sacoul pentru sotul meu e la fel de fain si pretul a fost de doar 62 ron. nici nu m-am gandit sa fac retur si abia astept sa iau salariul ca sa mai pot comanda cateva produse. eu il recomand. produsele vin cam de pe o zi pe alta, maxim in 3 -4 zile, plata pe loc si returul nu costa nimic, plus ca primesti si banii inapoi.
eu nu am gasit pe niciun alt site calitate ca aici... e drept ca unele produse au mici defecte, greu de sesizat, insa... oricum nu se compara cu ce gasesti prin magazine la preturi ffff mari.

| comaflorin a răspuns:

Preturile sunt mici deoarece sunt haine cu mici defecturi... o cusatura stramba, un nasture deformat chesti care nu se observa. si in perioada asta sunt foarte ieftine deoarece e lichidare de stok si trebuie sa scape de ele ca iarna se duce si apoi raman cu ele pe stok.