| maria5 a întrebat:

Http://www.polyvore.com/cgi/browse.sets?uid=2734867.aces tea sunt hainele de pe polyvore. va rog sa comentati. sa va spuneti parerea cel mai sincer raspuns va fi punctat cu fundita :-d :-p

Răspuns Câştigător
| mishalovesyou a răspuns:

Sincer...mie imi plac:X adica m-as imbraca cu ele, nu mi se par deloc caraghioase, chiar frumoase
nu stiu cum crezi tulaughing dar eu am fost sincera
de ce te-as mintilaughing
>big grin

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt ok pentru persoanele care le avantajează aceste ținute!
Pa, pa.

| Bojthe a răspuns:

Mie nu imi plac in mod special se vede ca esti la inceput uite: http://www.polyvore.com/cgi/browse.collections?uid=2594854 te poti inspira si nu te supara ca ti.am zis da ai cerut sinceritate