| anonim_4396 a întrebat:

Https://images.app.goo.gl/v2odRGNvNr2XvCUz5

Salut! Ce parere aveti de acest tip de par? V-ati face asa ceva? Eu am luat in considerare varianta de a imi face. Dar nu vreau nici sa distrug firele de par pe care le vopsesc.

3 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Da, fain. Dar parul oricum se distruge la vopsire.

| Den1sa a răspuns:

Mie imi place foarte mult, eu am parul scurt asemanator ca cel din poza ta si cateva suvite, si nu se distruge parul daca ti le faci la un profesionist

| yooshi a răspuns:

Personal eu nu mi-as face, dar daca tie iti place, do it! ( dar mergi la salon, don't do it yourself, asa o sa fie totul bine si o sa ai parul okie)