| anonim_4396 a întrebat:

I have a question va rog imi puteti recomanda un salon di la mani-pedi?

Răspuns Câştigător
| MusicisMusic a răspuns:

Haha... I know:stiu ca mami merge la salon de pe Sunset.Se numeste "POLICH" sau "POLISH". Ca sa iti dau un repe cum vi dispre UCLA si mergi spre Hollywood e pe partea dreapta. E ciar taiat de Sunset Plaza si apoi mergi putin si e acolo.In zona e Cavalli, Sushi Ya, etc.Ca reper ai putea sa iti mai iei sediul de TV5USA pe partea stanga si apoi treci de intersectia cu Sunset Plaza si apoi pe partea dreapta e aia. Apps:Ce zona stai in LA?

2 răspunsuri:
| Lory_2572 a răspuns:

Unde anume, in ce oras?

Răspuns utilizator avertizat