| LMAAD a întrebat:

Idei de cadou iubitului? funda cele mai multe

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Threesome, deepthroat, anal. Nici un iubit nu va spune nu.

| Mangustă a răspuns:

Ai putea sa-l intrebi direct ce ii place sau daca nu incearca cu jocuri video ca nu ai cum sa dai gres laughing Vezi si tu daca are vreun hobby si ia ceva legat de asta. Poti sa incerci si cu bijuterii, am vazut multi baieti care poarta lantisoare si se ataseaza de ele.
Un sfat, nu-i lua chestii de igiena personala ca se poate interpreta laughing

| SORi16 a răspuns:

Cumpara-i o rama foto speciala care sa se potriveasca cu camera lui. Pune opoza xu tine si el si o sa-i placa.Sau cumpara-i un tricou haios. Funda

| OnLyR a răspuns:

Sunt multe... :
1.Sampon
2.Gel de dus+Sampon+Parfum+Deodorant
3. Ursulet de plus laughing
4.Ciocolata
5.Tricou
6.Pantaloni
7.Plover
8.Pantofi
9.Sapca
10.DVD
Sper ca te-amm ajutat happy