| Kuzco a întrebat:

Ieri mi s-a terminat demachiantul pentru ochi. Eu folosesc un rimel waterproof si as vrea sa stiu cu ce il pot da jos daca nu mai am demachiant special pentru ochi.
Mersii happy

12 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Cu ulei de măsline.Toarnă puțin pe deget și apoi masează pleoapa și genele. Apoi șterge cu un șervețel.
Baftă! :*

Răspuns utilizator avertizat
| DrA a răspuns:

Salut. Incearca cu o crema mai grasa. Poti incerca initial sa te speli pe fata si apoi cu un disc demachiant crema. Succes

| whatevernvm a răspuns:

Cel mai bine era sa nu te machiezi, sa nu fi falsa. Un fond de ten mai merge, ala oricum n-are treaba cu demachiantul.

Apa, draga mea. Daca te machiezi fara sa te asiguri ca ai demachiant freaca pana ti se inrosesc ochii.

| Kuzco explică (pentru whatevernvm):

Ahh ce raspuns inteligent ai putut da happy de curiozitate oare cati ani ai thinking

| whatevernvm a răspuns (pentru Kuzco):

Curiozitatea e dura cateodata si exista multe intrebari carora eu ca persoana nu vreau sa le raspund persoanelor cu care nu am nici o legatura. Aporpo, se pune semnul intrebarii dupa ce adresezi cuiva o intrebare, cam asta am invatat pe clasa 1a sau a 2a, in putinii mei ani de viata.

| Kuzco explică (pentru whatevernvm):

Ah! Vai ce greșeală am facut :o... Îmi place că faci pe deșteapta! big grin

| whatevernvm a răspuns (pentru Kuzco):

Si mie ca nu e nevoie sa faci pe proasta.

| Licurici05 a răspuns:

Da fara nici un fel de problema
cu apa si sapun
chiar daca e waterproof la sapun nu rezista. funda?

| Ahlexxa a răspuns:

Nu stiu cat este de bine, dar pte merge q servetele umedethinking

| DanielaElleena a răspuns:

Pai foloseste servetele umede demachiante sper ca te-am ajutathappy funda?

| diulia a răspuns:

Hey! incearca cu un sevetel si sapun lichid...chiar ii bun! am incercathappy
funda?