| SilentRain a întrebat:

Imi caut modele de unghii, fetelor voi aveti unu preferat?

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt fata

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu. De ce ne-a facut fete atunci?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

De dusmanca

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Este feminista convinsa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Unghii tricotate

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact! O sa ii tina de cald, dar pacat ca va trebui sa isi puna mainile pe calorifer de fiecare data cand si le uda!

| Celcestietot a răspuns (pentru Andrei200202):

Nu sunt bune, pentru ca atunci cand da mana cu cineva, ii taie venele. Pune-te in locul victimei. Ii trebuie ceva mai putin evident.

| Andrei200202 a răspuns (pentru Celcestietot):

Sa vezi cand o sa fie la wc si o sa vrea sa se stearga acolo

| Celcestietot a răspuns (pentru Andrei200202):

Oh, nu! Va trebui să își bage mâinile în mașina de spălat mai apoi sad!

| Nume6 a răspuns:

Da, cele ingrijite, fara nimic pe ele, putin lasate crescute, mi se pare cel mai frumos model si spune multe despre o persoana laughing