| ChocolateDroid a întrebat:

Imi doresc foarte mult o caciula ca aceasta : http://www.dsignrock.ro/caciula-jamaica/#
Va rog spuneti-mi unde as putea sa gasesc in Sibiu, Cluj, Timisoara sau Bucuresti.
Fundita mareeeeee :x

Răspuns Câştigător
| karlikuicsddd a răspuns:

Pai in Bucuresti poti gasi in BIG, Sun plazza, plazza, afi palace cotroceni, bucuresti mall. Si acum niste magazine poti incerca la: New yorker [vazusem da nu cu culorile alea] peacocks, pull and bear, reserved, debenhams, meli melo, justin's. big hug funda?

5 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Aici gasesti caciuli asemanatoare cu a ta, lasate pe spate: http://www.fiora.ro/caciuli.html

| Parmalat a răspuns:

Daca iti gasesc iti iau si ti-o trimit big grin :*

| Parmalat a răspuns:

@karliku:
mersi, ma duc maine sa-i caut laughing
@dellia:
da-i funda tipei de mai sus te rog :*

| karlikuicsddd a răspuns:

Mersi de funda big hug kiss.
si @parmalat. ai gasit? happy

| Moldovan_Flavius_1992 a răspuns:

Gasesti pe okazii.ro cautand caciula jamaica. sau imi poti cere mie linkul daca nu iti apar.