| AmazingONEx a întrebat:

Imi explica si mie cineva, va rog, cum imi pot gasi o pereche de pantaloni potrivita?
Eu am 173 cm si 72 kg,pe internet am gasit un tabel cu marimi, anume marimea 31, 32, 33,34 etc. si nu stiu care marime mi se potriveste.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa probezi in magazin iar daca nu este posibil, orice site serios iti ofera un tabel de marimi. Atat tabelul cat si marimile difera de la o firma la alta. Mai ai nevoie de un centimetru cu care sa te masori si asa vezi ce marime poti sa comanzi de pe site.