| LanaDelRayFann a întrebat:

Îmi face mulți bărbați curte insa sunt că sunt pe interes deoarece știe că eu voi fi medic și chiar as vrea pe cineva de același nivel. Ce mă fac daca nu dau de unul care sa câștige cel puțin la fel cât mine?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ramai singura in acel caz

| Nirvanaaa a răspuns:

Hm complicat. E posibil ca la noi salariile vor fi mai mari ca știu ca au crescut in medicina. Unii au studii superioare, dar nu câștiga la fel.
Dacă îl iubești, omul e muncitor probabil vei rămâne cu el chiar dacă tu sa zicem vei câștiga mai mult. Sau poate dai de vreun medic și se rezolva treaba.

| Mopmop a răspuns:

Ce te faci daca dai de un medic cum spui tu insa la capitolul caracter este un zero barat?
Oricum, cred ca viata are un simt al umorului ciudat si ne da fiecaruia ce meritamhappy

| Aditu94 a răspuns:

Ai rabdare, stai sa ajungi la locul de munca si o sa il gaesti, nu te grabii..si nu cauta un om care sa fie pe acelasi plan..cauta un om cu care sa ai chimie.

| LanaDelRayFann explică:

Scuzati-mi greșelile de gramatica, sunt pe drum

| darrio2007 a răspuns (pentru LanaDelRayFann):

Citind intrebarile tale, se pare ca mai mereu esti pe drum. La gramatica ma refer.
Sa ajungi tu medic si apoi sa ai pretentii la barbati.