| lovelovelove a întrebat:

Imi plac mult pisicile :X voua va plac?

13 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Sunt animalele mele preferate, le iubesc! :X

| Arthur a răspuns:

Şi prietena mea are o pisicuţă tare drăguţă.winking

| mariaw a răspuns:

Le ador day dreaming

| Denisse_8813 a răspuns:

Sincer nu! Prefer cainii...:X, insa nu as putea avea vreo problema cu cei care le indragesc sau cu ele ca si animale, sunt si ele niste fapturi...
Cat mai multe mate pe langa casa! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| alexutzu00791 a răspuns:

Decat cele comestibile

| OnWeed a răspuns:

Si mie imi plac pisicile, dar pe locul intai raman catelusii happy

| paa a răspuns:

Nu...prefer cainiilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da :Xlove strucklove struck, le ador love struck.
Sunt un pic geloasa pe un prieten ca are 5 pisici si le tine in casa, dar ma rog el sta la casa laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac ft mult love struck.
Ce conteaza daca sambata seara nu ai cu cine iesi? O ai pe cea mai buna prietena a ta, si puteti sa va jucati cu mingia si sa va uitati la un film de dragostehappy
Este un animalut plin de iubire si o prietena de nadejde! Ea te simte de la multi metri distanta si te asteapta la usa ca sa iti ureze "bun venit " ...in felul ei.
Ea simte cand ceva nu e in regula fara sa ii zici tu si se ghemuieste pe picioarele tale si se alinta pana o dai intr'un ras contagios.
E e mereu gata sa iti dea o labutza pe care sa plangi happy.
Ai putea spune ca este prietena perfecta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi plac.prefer un caine de inaltime medie sau poate chiar mare

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Da,ador pisicile...mi se par asa de dragute si in general persoanele cu suflet sensibil, visator, iubesc pisicle.Si eu am doua pisicute, Rita si Fita, care sunt niste alintate.Rita cel putin desi cu gura nu cere, stiu ca ar vrea sa doarma in pat cu mine, ma alinta, miauna cand te vede si eu una o iubesc foarte mult, e foarte blanda si iubitoare

| YssaSweet1807 a răspuns:

Da. Imi plac foarte mult pisicile... dar a mea a murit cu o zi dupa ce a murit partenerul ei ...si mai avea si pui in burtica.