| LumiiMarina a întrebat:

Îmi poate da cineva sfaturi naturale cu privire la creșterea unghiilor și întărirea lor?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Le masezi cu ulei de masline in fiecare seara, lasi sa actioneze minim 10 minute si folosesti in fiecare zi tratament cu b5 de la farmec. Intr-o saptamana o sa vezi imbunatatiri mari.

7 răspunsuri:
| LovelyKitty2 a răspuns:

Eu folosesc Evelin. Este un lac de unghii care le intareste, le face sa creasca mai repede si sa nu se exfolieze. Chiar functioneaza, ma dau cu el cam o data pe saptamana si nu mi s-au mai rupt unghiile. se gaseste in big si la farmacie

| CristinaSNC a răspuns:

Buna, poti incerca uleiul de ricin happy

| Cristinaaa57 a răspuns:

Foloseste uleiul de ricin si uleiul de masline

| LumiiMarina explică (pentru Cristinaaa57):

Ok! Sper să mi le repar cât mai repede! Mulțumesc mult!

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru LumiiMarina):

N-ai pentru cebig grin

| Andre00 a răspuns:

Bea o cană de lapte în fiecare seară happy..Eu asta am făcut de când eram mică, și acum am unghii sănătoase, ce nu se exfoliază sau rup.+nu am nevoie nici de unghii false ^^..Deci,lapte! laughing

| LumiiMarina explică:

Mulțumesc mult, fetelor! :*