| PrincessOfChocollat a întrebat:

Imi poate explica cineva diferenta dintre stilul Punk si stilul Rock? De ceva vreme am inceput sa iubesc stilul Punk si nu inteleg cu ce este diferit fata de Rock.Imi exlpicati va rog?big grin

Răspuns Câştigător
| axelmatei a răspuns:

Punk-ul este mai,, hardcore,, decat rock-ul si se canta mai repede fata de rock big grin

2 răspunsuri:
| LarisaDragomir a răspuns:

Punk-ul este ceva mai rapid.Pot spune ca e diferit si din punct de vedere al vestimentatiei. Punk:basketi, hanorac, blugi, freza mai ciudata.Rock:ghete,tinte,piele,breton peste ochi, blugi taiati.

| axelmatei a răspuns:

Punk-ul este mai,, hardcore,, decat rock-ul si se canta mai rapid fata de rock big grin