| PandaChan33 a întrebat:

Îmi poate spune cineva care a folosit vopsea Loncolor Go Crazy daca se vede pe parul închis la culoare? Sau daca îmi deteriorează parul(dacă o folosesc doar odata)? Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Ioana_Larisa_1994 a răspuns:

Eu am folosit nu afectează parul cu nimic dar pe par inchis nu se vede din cate tin minte scrie ca este recomandat de la blond la blond foarte deschis

| ana1333 a răspuns:

Bună! Nu afectează părul cu nimic, având în vedere ca nu conține amoniac, dar nu are nici un efect pe părul închis la culoare. Este recomandată pentru par deschis la culoare, de la alb până la șaten foarte deschis, cel mult. Eu m-am decolorat cu decolorantul Go crazy pana la blond, și acum folosesc roșu de câteva luni, și sunt foarte mulțumită. Și decolorantul foarte bun, recomand!