| Simion_Fernando_1996 a întrebat:

Îmi poate spune cineva ce tip sau ce nume are această lenjerie? Mulțumesc anticipat.
https://imgur.com/a/bd1zkHb
Răsplătesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place sa te imbraci in femeie? happy
La sex shop gasesti, da esti prea mic sa poti intra in asemenea magazin laughing)))

| Simion_Fernando_1996 explică (pentru anonim_4396):

Eram singur ca se trezește unu ca tine să comenteze aiurea și fără rost. Si am voie să intru unde vreau. Nu te lua după poza de la profil este din 2012

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simion_Fernando_1996):

Pai si tai-o la sex shop daca esti major, ca gasesti acolo ce vrei si ce nu vrei. cu gauri pe unde vrei tu laughing