| Kiosecheidepoarta a întrebat:

Imi poate spune unde pot gasi sh sau sa-mi vanda haine precum karl kani, rocawear sau wu wear ati inteles voi, haine de rapperi?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este dificil sa gasesti asa ceva, trebuind sa-ti aloci timp sa mergi la fiecare SH din orasul tau, sa cauti in toate hainele disponibile, pana gasesti ceva care iti place sau care ti se potriveste.

| Kiosecheidepoarta explică (pentru Violleta2022):

Fac asta si am gasit chiar si pe olx chestii faine dar am crezut ca mai pot gasi altundeva sau dau de cineva care are chiar de vanzare

| Violleta2022 a răspuns (pentru Kiosecheidepoarta):

Cum te astepti sa-ti spuna altii ca au de vanzarea bicilete, daca tu nu te-ai obosit nici macar sa le spui locatia ta?

| Kiosecheidepoarta explică (pentru Violleta2022):

Nu i vad relevanta

| Violleta2022 a răspuns (pentru Kiosecheidepoarta):

Daca iti recomand un magazin din carierul meu, vii pana aici sa cumperi?