| LarisaaAndreeaa a întrebat:

Îmi puteți recomanda un rimel bun? Sa nu afecteze genele happy

2 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Cele de la Maybellie

| LauraHM a răspuns:

Pai depinde ce rezultat vrei sa ai si cat esti dispusa sa dai pe un rimmel. I love extreme de la essence il ador si e foarte ieftin, chanel noir, better than sex de la too faced. Sunt o multime de rimeluri bune... In general cei de la maybelline si de la l oreal au rimeluri super faine si preturile sunt bune. Cand vine vorba de machiaj trebuie sa testam produse pana gasim ceva sa ni se potriveasca si sa si fie pe gustul nostru...