| soniad a întrebat:

Imi puteti da cateva sugestii de magazine cu haine pentru femei va rog? eventual cu nume care le stiti din orasele voastre. Cel mai bun exemplu primeste funda:X

8 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Scuza-ma dar nu stii sa te exprimi...

| soniad explică:

laughing am nevoie de un nume pentru ca vreau sa deschid un magazin nou cu haine pentru femei. nu vreau sa stiu nume de firme de hainehappy

| greyhound a răspuns:

Stradivarius, pull&bear

| purplestar9494 a răspuns:

Fashion Boutique suna elegant si de bun gust si as intra intr-un magazin numit asa happy

| pufoshenia24 a răspuns:

Pai Bershka Zarra H&M C&A Takko RLV sunt cateva care eu cel putin le ador. Mai ales Bershka... Acestea fiind in Ploiesti la mall la carrefour sau acolo la kaufland. dar gasesti in toata tara aceste magazine de haine... Sper sa te ajute! papakisswinking

| musickid440 a răspuns:

Zarra, H&M, Takko thinking Eu pe astea le stiu xD

| Iuliaa57 a răspuns:

In bershka, H&M, Stradivarius, P&B. Sunt haine foarte dragute pentru dame. Cat si pentru domnisoare si copii. Hainele tin destul de mult si sunt destul de convenabile la pret. Funda? big grin

| iustinQzQ a răspuns:

Second hand laughing