| Pisimiau a întrebat:

Îmi puteți da niște idei de freze pentru zile de naștere?
Merg cu prietena mea la Mall pentru că e ziua ei și vreau să îmi fac o freză, să nu mă duc chiar așa.
Am parul mediu, un pic mai jos de umeri și e drept.
Câteva idei de freză care nu implică ondulatorul sau placa de par.
Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Unicornlover7 a răspuns:

Daca esti fata, fa-ti un ponnytail sau codite impletite de sus. Sau poti sa iei din fata, 2 suvite subtiri si le rotesti cu mana pana in spate, unde le prinzi cu un elastic.
Daca esti baiat, un coc, sau pune-l intr-o parte.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată?

| alexwahl a răspuns:

Mai tinere, du-te la frizer.El iti poate oferi mai multe idei.