| Anomima9889987 a întrebat:

Imi puteti recomanda magazine de haine cu PLATĂ LA LIVRARE?

4 răspunsuri:
| MagicOneT a răspuns:

Banuiesc ca la majoritatea marilor magazine de fashion online se poate plati la livrare. Incearca fashiondays, aboutyou, haine sunt si pe eMAG, answear, miniprix, brandurile cunoscute care au si magazine online (h&m, waikiki, reserved, zara, bershka etc.).

| Hdhdj a răspuns:

Sizeer, About You, Sport Loft

| Cqarina a răspuns:

La mai toate magazinele exista un prag pe comnanda cand il atingi atunci ai livrarea gratuită.
Cateva magazine bune si destul de populare: sinsay, fashion days, about you, reserve, zara, etc

| zattech a răspuns:

Fashion days