| WhOo a întrebat:

Imi puteti recomanda niste site-uri romanesti sau din strainatate de unde pot comanda haine/inalcaminte. Ma intereseaza sa fie de incredere si sa vand haine si incaltaminte originale, e plin in Romania de site-uri care vand doar fake-uri... Multumesc anticipat happy

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Crezi ca le poti face concurenta fake-istilor, daca nici surse nu stii sa-ti gasesti?

| Paula_Mădălina_1989 a răspuns:

Decathlon sau Originals doar ca pe Originals sunt mai scumpe. Distractie la cumparaturi ☺