| Miha879 a întrebat:

Imi puteti recomanda un magazin/site cu haine in genul celor produse de Bershka (imprimeuri, oversize, street style)?

5 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Doar magazinele cunoscute deja de tine au site. De obicei cele din mall. Ce zici de new yorker, ca sunt tot pentru tineri. Ar mai fi pull & bear, stradivarius, si Mohito (au si pentru tineri) www.mohito.com

| Miha879 explică (pentru Sonia822):

Da, de ele stiu, eu caut ceva tot in genul ala, America in anii '90. Se apropie mult de zona aia?

| Sonia822 a răspuns (pentru Miha879):

Cam toate brandurile au colectii pentru diferite tipuri de clienti, ca sa-i atraga pe toti, sa-si maximizeze profitul. Unii am deschis magazine separat, dar tot ei sunt: Zara, Pull & Bear, Berscha stiu ca sunt aceeasi firma, paremi-se ca si stradivarius. In rest au colectii personalizate, in diferite colturi in magazin, pentru diverse tipologii. Trebuie sa cauti in colectie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți Descarcă și aplicațiile : Stradivarius, Zara, PULL&BEAR, bershka, hm.
Mohito nu știu dacă are aplicație dar site are sigur. Mango

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune