| Lala20 a întrebat:

Imi puteti recomanda un program pe care sa il urmez timp de 4 saptamani pentru a slabi cateva kg, sau cel putin sa mai scap "de burta" si de pe coapse..ar trebui probabil sa va spun ca la 1.71m, am ~56kg, dar totusi vreau sa scap macar putin de burta si mi se pare ca picioarele imi sunt prea groase sus. In 10august plec la mare si mi-ar placea sa ma refac pana atunciwinking Multumesc anticipat si funda pentru cel mai complet program kiss

Răspuns Câştigător
| HotGirlCool a răspuns:

Poii...e simplu. 1.Incearca sa mananci mai putina paine.
2. Sa mananci de seara ianinte de ora 6.
3. Si fa mult sport. De exemplu seara alearga. Eu alerg pe tereno ora jumate.
4.Bea multa apă plata. Nu bea sucuri, decat naturale facute in casa. Si nici apă de casa. Doar plată! Bafta! Fundiță?smug Te pupii:*:*

1 răspuns:
| Farmec a răspuns:

Pe langa miscare si alimentatie echilibrata iti recomandam sa folosesti acest gel pentru slabit(http://farmec.ro/produse/corp/cryo-gel-modelant-pentru-slabit-62.html).Are o acţiune imediată, cu un puternic efect de răcire şi o acţiune de durată cu efect de fermitate dat de complexul Bio-Slim PF, fapt ce amplifică procesul de slăbire. Uleiul natural de lămâie este excelent pentru tonifiere, fermitate, energizare. Gelul are proprietăţi puternic emoliente lăsând pielea catifelată, suplă şi delicat parfumată.