| razvan_3732 a întrebat:

Imi puteti recomanda va rog un site unde gasesc parfumuri originale?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Stiu ca de pe elefant.ro, isi cumpara parfumuri majoritatea vedetelor, deci sunt originale.

3 răspunsuri:
| GinoLANETTI a răspuns:

Aoro.ro, elefant.ro, emag.ro, hiris.ro.

| razvan_3732 explică (pentru GinoLANETTI):

Sunt testate de catre tine? Intreb deoarece preturile difera enorm de mult intre siteuri, sa nu mai zic de cele din magazinele fizice.

| GinoLANETTI a răspuns (pentru razvan_3732):

A luat sora mea de pe aoro si sunt originale. Uita-te si la opinia clientilor inainte sa cumperi, mai ales pe elefant, mi se pare un site ciudat ce nu imi inspira incredere. Succes!