| Catacombe a întrebat:

Imi puteti spune care sunt produsele voastre avon preferate?
Rimelul preferat, rujul, gloss-ul, parfumul etc.
Multumesc happy

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Rimel Maybelline Volum Express SMokey Eyes, ruj si glos nu am, parfum folosesc acum Lady Million Paco Rabbane, Crema de fata Garnier Moisture Match, corector stick Farmasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parfumuri
1.Passion dance
2.Little black dress
3.Incadeseecence
4.Pur blanca

| lau90 a răspuns:

Ruj Perfect Kiss - e cremos, se intinde bine dar la rezistenta e cam slab.
Ruj Extra Lasting - la fel, e cremos dar asta in schimb rezista pe buze chiar daca mananci, bei. Eu am in ambalaj vechi, nu stiu daca odata cu ambalajul au schimbat si formula. Sper sa nu.

| Bibib a răspuns:

Flirt alert de la color trend;
adorable de la color trend;
pur blanca