| Asd124zxc a întrebat:

Imi puteti spune cateva produse bune pentru parul cret, pentru ca buclele sa fie mai definite?

2 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu ştiu exact un produs special destinat definirii buclelor. Tot ce ştiu eu se rezumă pe faptul că părul cret este destul de aspru şi uscat. Prin urmare are nevoie de hidratare şi nutritie.
Îti recomand o mască de păr şi un ulei care să întretină hidratarea.
Poti încerca produsele de la l'oreal professional.

| Nica_Bianca_1972 a răspuns:

Cand stateam in Romania foloseam spuma Intesa pentru par cret si gama de par profesionala de la J&C (o firma italieneasca)Dar de cand stau in Belgia nu le mai gasesc asa ca am inceput sa folosec gama de la Elseve pentru par cret, Extraordinary oil bucle sublime, + crema lor pentru bucle(dar nu stiu daca in Romania se gaseste in magazine, poate online.)
Pe mine ma ajuta!