| Äike a întrebat:

Imi puteti spune parfumuri de barbati care is bune?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu mare încredere le poți testa pe cele de la Federico Mahora.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca XO extraordinary dynamic, este extrem de bun, persista si miroase incredibil de bine.

| IMC90 a răspuns:

Cele scumpe, gen Christian Dihor nici macar nu-mi plac cum miros...
Daca vrei ceva bun ia ''str8 adventure''. Imi place cum miroase si este si accesibil ca pret.

| Kazumy a răspuns:

Blue, Perceive, Full Speed, Black Suede Touch, Urban Edge.Acestea sunt cele mai bune (parerea mea) dar sunt destul de scumpe (peste 40 lei)

| Laurretta a răspuns:

Versace pour homme este foarte bun :X

| UzzY475 a răspuns:

STR8 Orice culoare, Denim Classic sau black, Oriflame Eclat (Normal), True force, BLue, Urban Edge, Dar vezi ca unele sunt peste 100 lei si altele sub 50

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a zis si Legiuitoarea, cele de la Federico Mahora sunt foarte bune. Miros super si persista foarte mult.

| slowswag a răspuns:

Kenzo

| simonarus a răspuns:

City rush e cel mai bun

| Äike explică:

Mersi pentru sugestii smug