| MadalinaSkumpa a întrebat:

Imi puteti spune un site sau mai multe cu haine gotice. happy Am nevoie pentru Halloween. big grin Haine,colanti,tricouri, etc. Funda pentru cel mai bun raspuns! :*

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Cosminageorgiana3 a răspuns:

Pai te poti face pisica de exemplu, iti cumperi o coronita smpla si iti faci dintr-un material umplut cu vata urechiusile si le lipesti pe coronita. Iti poti lua o pereche de colanti negri (daca vrei ii poti taia) si un tricou negru. Te poti machea exact asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Carsel_Eva_1992 a răspuns:

Stiu ca a cam trecut vremea Halloween-ului dar m-am gandit ca un site un plus nu strica. Poate o sa mai cauti pentru alta data.
www.magazin-rock.ro