| Lala20 a întrebat:

Imi recomandati va rog o vopsea de par semi-permanenta, dupa 8-10 spalari sa se duca total? Eu am parul blond deschis auriu, de o nuanta foarte rara (dupa cum mi-a zis foarte multa luma) si nu l-am mai vopsit niciodata, dar acum as vrea sa vad cum imi sta cu el putin mai inchis, deci as vrea sa imi iasa o nuanta gen: http://i35.tinypic.com/20rt41.jpg. Merci :)

2 răspunsuri:
| Yannass a răspuns:

Sunt vopsele tip sampon la plic se duc garantat...eu sunt blonda vopsita iar din cand in cand ma fac satena.eu ma vopsesc cu LONCOLOR le gasesti la majoritatea supermarket urilor mari. (Dar sa nu faci prostia sa renunti la culoarea parului tau natural.Eu regret ca am renuntat)

| Yannass a răspuns:

(le gasesti la raftul unde sunt vopselele)