| Fefe600 a întrebat:

Imi ziceti daca stiti. ceva site`uri unde sa gasesc poze superr?:*:*:*

Răspuns Câştigător
| ThinkAgain a răspuns:

Buna!
uite un site superrr:X
www.weheartit.com

funda?

14 răspunsuri:
| hubbelllllll a răspuns:

Buna. incerca aici. http://browse.deviantart.com/? q=fashion&order=9&offset=24

| FlorinDiablo a răspuns:

Ce fel de poze in categoria poze intra un diapazon de domenii. Spune-ne ca domeniu te intereseaza

| Yoyolovesblue a răspuns:

LOL de unde vii?! tumblr life!

| AndraMihaela16 a răspuns:

Poi cel de pe care iau si eu si sunt foarte multumita este:We it.
Sper sa te ajute.

| Fefe600 explică (pentru AndraMihaela16):

Mersii tare mult:*

| AndraMihaela16 a răspuns (pentru Fefe600):

Cu placerehappy

| Fefe600 explică:

Va multumesc tuturor:*:*

| mircea9134 a răspuns:

Cel mai simplu este sa dai pe google photos si sa scrii ce categorie sau ce fel de poza doresti.Can vezi poza pe care o vrei dai click 2 pe ea si dai save. Sigur o sa gasesti.