| anonim_4396 a întrebat:

In Cate Zile Vine O Comanda Avon?

6 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

In 3 zile happy Asa mi-a zis o prietena care e reprezentant happy

| crisS a răspuns:

In maxim 4 zile.

| Dianna a răspuns:

Eu bag comanda azi si maine dupa ora 4 o ridic daca nu a 2 a zi.deci minim 1 zi jumate, maxim 4 - 5 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey...nu stiu sa iti raspund prea bine ca eu de cand nu mai sunt reprezentant dau comanda(sau mai bine zis dadeam, ca dupa cate am patit...)la o colega care am descoperit ca nu prea e de incredere ca i-am dat o suma bunicica de bani si de vreo luna si ceva comanda mea a "zburat"spre tarile caldelaughinginca asteptlaughingdeci depinde de reprezentant. pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Comenzile sunt onorate în maxim 2 zile lucrătoare.
Pa, pa.

| xXxTedyGirlsxXx a răspuns:

La mine vina comanda avon in 3 saptamani asa este ascultama bine pe mine ammmmmmmmm