| Diixy a întrebat:

In ce magazine din Brasov pot gasi bascheti?

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! La Unirea Shopping Center(Leonardo), in Brintex.Eu de obicei de aici imi iau si nu regret! Sunt modele faine de incaltaminte!

| Diixy explică (pentru Siracuzia):

In Leonardo inca sunt modelele de anul trecut, am sa incerc in Brintex, merci:*.

| Siracuzia a răspuns (pentru Diixy):

N-ai pentru ce! In Brintex sunt o gramada de magazine, preturile mici, cu siguranta ai sa gasesti ceva!

8 răspunsuri:
| ClauditzaXx a răspuns:

La magazineee

| Diixy explică (pentru ClauditzaXx):

Logic;-j

| ClauditzaXx a răspuns (pentru Diixy):

Atuncia dc ai mai pus intrebarea, cat de prost trebuie sa fii ca sa nu stii de unde se cumpara bascheti, lol

| Diixy explică (pentru ClauditzaXx):

Cum sa fi atat de prost incat sa nu iti dai seama ca vroiam un nume de magazinwinking.

| ClauditzaXx a răspuns (pentru Diixy):

Lool. Cat de n00b potii fi sa nu stii sa frmulezi o intrebare?laughing puteai sa scrii de la inceput ca cauti nume de magazin nu magazin cu bascheti lool.

| costin199755 a răspuns:

La magazinul de incaltaminte, unde alt undeva sa-i mai gasesti