| LoveMeBaby a întrebat:

In ce mall din Bucuresti exista un magazin H&M in care pot gasi si produse cosmetice?

3 răspunsuri:
| AlissBrie a răspuns:

In primul rand H&M nu este brand de produse cosmetice laughing ci de fashion, haine.AFI Palace, draga mea.Acolo gasesti ce iti pofteste inima.Se afla in Cotroceni, daca nu esti din Bucuresti sau nu stii unde este, cauta-l cu gps.winking

| OoBunnyoO a răspuns (pentru AlissBrie):

H&M face si produse cosmetice, insa nu le aduc noi in tara. H&M-urile din Anglia, Franta si Belgia au toate si o gama de produse cosmetice. Uite aici pentru a te convinge : http://www.hm.com/be/nl/subdepartment/LADIES?Nr=4294966137
Din pacate, nu cred ca vei putea sa le gasesti in tara, decat daca le comanzi din afara sau rogi pe cineva sa-ti aduca. Deci cred ca cel mai bine ar fi sa te limitezi la produsele cosmetice pe care le gasesti gen Maybelline, Rimmel, L'Oreal etc. Le poti gasi in orice mall si chiar si in supermarketuri si sunt cam la acelasi pret la care gasesti si cosmeticele de la H&M.

| AlissBrie a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Dar nu este nevoie sa comanzi astfel de produse din afara, cand avem la noi in tara L'oreal, Radiant, Mac etc. etc. happycare sunt produse de top si cu mult peste calitatea acestor produse H&M straight face