| gogu220 a întrebat:

ÎN CONCLUZIE.
Singurul mod de a-ţi păstra sănătatea este să manânci ceea ce nu vrei, să bei ceea ce nu-ţi place şi să faci ce nu ai face.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

PE bune ca asa-i laughing))

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

În concluzie da o dracu de sănătate pana la un punct și yolo

| sadrian46 a răspuns (pentru whatevernvm):

Asta face omul la tinerețe când i se pare că e nemuritor.
Când e cu un picior în groapă, judecă un pic altfel, dacă îi place viața adică să mănânce, să beie și să f*tă. Mie, da.

| RAY a răspuns:

Nu, e absurd sa gandesti asa, sunt alimente sanatoase care o sa iti placa,alcoolul este sanatos dar cu limita, organismul are nevoie de proteine, carbo, grasimi, vitamine, minerale, lichide, totul e sa sa limitezi consumul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Filip al doilea al Macedoniei ( Tatăl lui Alexandru Macedon?) tocmai terminase cu cetățile orașe de prin jur ( un fel de Hitler în drum spre Morcovia). Și a zis el că pe spartani îi termină cu un ultimatum, cam așa. Dacă invadez Laconia vă termin și pe voi. Pe vecie. Spartanii au răspuns. Dacă.
Concluzia mea la provocarea dtale e aceeași.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Numai mie imi place sa mananc sanatos?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Da cu siguranta 150%.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

200%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| crud a răspuns:

Saaaaaau, sa gasesti placere in ele.