| Ana a întrebat:

In curand o sa plec la mare, ce ar trebui sa nu-mi lipseasca din geanta de plaja, strictul necesar?

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Depinde de fiecare. dar nu uita.trebuei neaparat sa ai o crema cu factor ridicat de protectie, o sapca, si hidrateaza-te.
mai poti lua o saltea gonflabila daca iti place sa lenevesti pe apabig grin, o minge, reviste sau carti, de citit si de joc, nu uita slapiibig grin, o rochita vaporoasa, prosopel de plaja.si un costum sexywinkingdistractie placuta:*

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O crema protectoare, o sticla de apa plata, ochelari de soare, piaptanul, elastic de par (daca esti fata), prosopul, banii, poate si telefonul, iar costumul de baie deja il vei avea pe tine.winking Succes! thumbs up

| Daria a răspuns:

In primul rand costumul de baie, un prosop, lotiune de protectie solara, ochelari de soare, o sapca, o rogijina, o minge de plaja si cam atat strictul necesat.
funda?:*

| AvalohAlyn a răspuns:

Gogosile, placintele, colacii secuiesti, covrigii, bananele, inghetata.Mancarea e prioritara.laughing

| ghitza_2903 a răspuns:

Prezervative

| oBanană a răspuns:

Costumul de baielaughing, un sampon, un gel de dus, crema de protectie solara, o sepcuta, telefonul, reviste, bani, o minge de plaja, ceva de mancare, o doza de Nestea, Fanta, Cola sau Sprite.
Asta as pune eu cand plec la mare, la plaja!

| ChriSS_7546 a răspuns:

Lotiune de plaja(sa nu te arzi), Emulsie(in caz de te arzi), costum de baie, prosoape, colac(daca nu sti sa inoti), ochelari de soare, o palarie, si numai imi vine acum in mintehee hee

| CARLA_9114 a răspuns:

Eu cand plec la mare imi fac lista.Cosmetice(sapun, periuta dinti, pasta, sampon, farduri, etc), prosop, o hartie igenica, costum baie, papuci plaja, imbracaminte(ceva de mers la plaja-o rochita, o rochita pentru discoteca, pantaloni scurti, 2 maieuri, o jacheta si blugi daca este rece-vara asta nu e cazul, dar poate ploua, o rochie pentru restaurant sau fusta si bluza, sandale, tenesi, aparat foto, mobilul, carti de joc.