| adesp12 a întrebat:

In curand trebuie sa merg la o petrecere. Si nu stiu cum sa mi aranjez parul in functie de tinuta. Am o rochie cu imprimeuri mari. Ar merge bucle? par strans? Sau drept si cu volum? Mereu m-am intrebat daca la o roche cu imprimeuri merg buclele, sau daca nu cumva e prea mult.

Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Niste bucle lejere par ideale

2 răspunsuri:
| MonyMoniq a răspuns:

Ce-ti pot spune, cred ca ar merge bucle dar mai mici sau depinde de tinuta(parerea mea). doarece daca rochia este cu imprimeuri mari cam buclele(parerea mea)...

| MonyMoniq a răspuns:

Poi...eu cred ca buclele mai mici sau depinde de rochie deoarece rochia este cu imprimeuri mari, iti dai si tu seama...cand o imbraci, sper ca te-am ajutat cat de cat