| Miruna3094 a întrebat:

In curand vine ziua prietenului meu si m-am gandit sa-i iau un ceas de mana. Puteti sa-mi recomandati un magazin care sa comercializeze ceasuri in Bucuresti? Dar sa fie de buna calitate si la un pret acceptabil ( sa nu depaseasca 200 de Ron).
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| puffy04 a răspuns:

Un ceas bun si frumos, la un pret bun poti gasi in magazinele B&B din malluri si supermarketuri, firma Q&Q, Casio sunt acceptabile ca pret si f bune.Te vei incadra perfect in bugetul stabilit si vei fi si multumita de ceas.

2 răspunsuri:
| Mikutza98 a răspuns:

Sall mai bine sa nu-i cumperi un ceas de mana ca inseamna "despartire". Pina acum nu am crezut in aceasta dar fratele meu i-a daruit prietenie lui un ceas de mana si la putin timp s-au despartit. Ti-as putea da niste idei: un portofel, poti sa faci o cana sau un maiou cu poza voasta, un parfum(ceva mai deosebit), sau pur si simplu un tort si o sampanie.