| Ieusântanalfabet a întrebat:

În prezent am 116 kg, pe 9 iulie am o nunta îmi puteți spune ce sa fac sa slăbesc măcar 10 kg?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai cum sa slabesti asa repede, slabesti in cîteva luni dar tu trebuie sa dai jos mai mult de 10 kile ai 116 kg ce innaltime ai? Trebuie sa ajungi la 70-80 kg deci in cîteva luni sau un an daca te ti de regim si de exercitii fizice altfel te faci de 200 kg, ce varsta ai? Esti fată sau baiat?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu diuretice dai joc 4 kg de apă. Mai rămân 6. Mănânci o singură masă pe zi, dar o dată la 2 zile.

| ReddY25 a răspuns:

Dar înălțime?

| AmandinaDragan a răspuns:

Dieta, inot, sauna.

| DonMoldo a răspuns:

Tine dieta vegana, dar nu slabire rapida mergi la sala pune un pic de pret pe tine.

| MiraMiraMira987654321 a răspuns:

In doar o luna, doar cu toporul, drujba, adica mecanic poti da jos 10 kg. Incepe sa slabesti de pe acum pentru alte evenimente viitoare dar mai ales pentru santatea ta. Mancare putina, fara grasimi, fara dulciuri, dar totul cu multa miscare.

| luca1auci111 a răspuns:

Cauta pe internet cum sa slabesti 10 kg în cel mult 1 luna

| lorylor a răspuns:

Cam greu de slabil atat asa de repede, risti sa pui inapoi dublu dupa ce renunti la regim (eu asa am patit dar fiind nunta mea s-a meritat). Poti incerca dar daca nu reusesti incearca sa iti adaptezi tinuta cu ceva ce te avantajeaza. Daca porti compleu sau pantaloni, poti incerca ceva lenjerie compresiva ce te vor slabi 'vizual' pe moment, de ex: https://www.fizion.ro/......negru.html

| ___ReDt a răspuns:

Dieta Rina