| FeFy` a întrebat:

Inainte nu avem vergeturi... dar m-am dat cu o crema de la avon pentru vergeturi si celulita... si acum mi-au aparut vergeturi. Este rea crema?

Răspuns Câştigător
| marinika_3730 a răspuns:

Avon cu citiva in urma, era destul de bun... deci aucma produsele de aici nu sunt ata de bune, ba chiar unele foarte rele, cunosc si eu cazuri in care anume cateva produse de la avon au creat multe probleme.

Ti-as recomanda mai mult produse de la Tiens, sunt foarte bune pe mine ma ajuta in mai multe cazuri.

Baftawinking

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cremă antivergeturi nu poate să aducă alte vergeturi, da?
Mare grijă la greutatea corporală, îngrășatul brusc duce la vergeturi.
Pa, pa.

| FeFy` explică:

O foloseam pentru celulita

| andreeeeeeeea a răspuns:

Vergeturile nu au cum sa apara de la o crema... apar ori ca slabesti ori ca te ingrasi brusc.eu asa stiu. daca nu aveai vergeturi de ce mai foloseai crema?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce crema thinking si eu am vergeturi sh m`am dat cu tot felul` de creme, d l avon, d l farmacie sh n mi-au treqt sad. am inteles ca nici n vor mai trece :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de crema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu aveai vergeturi, de ce te`ai dat ca o crema pentru acest lucru?thinking