| GothicTiamat a întrebat:

Intrebare : Conturul de buze trebuie sa fie mai inchis sau mai deschis decat rujul? Fiecare spune altceva si nu mai stiu. Putin ajutor? Multumesc big grin

4 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Buna, neaparat trebuie sa fie mai inchis.

| LostInHell55 a răspuns:

Buna.Asta difera si in functie de culoarea rujului aplicat pe buze. Daca culoare rujului este mai deschis este de preferat o culoare putin mai inchisa pentru a scoate in evidenta conturul buzelor daca culoare rujului este mai inchisa este de preferat un contur mai deschis.Ma bucur ca te-am putut ajuta.O zi buna iti doresc.See ya. Fundita?puppy dog eyes Plizzpuppy dog eyes

| 666_7474 a răspuns:

Conturul buzelor nu se mai poartă de mult.Și ca să-ți răspund la intrebare, trebuie să fie mai închis la culoare decât rujul (menirea lui este de a contrasta cu rujul).

| maddallynna a răspuns:

De obicei mai inchis