| MULLER96 a întrebat:

Intrebare doar fetelor! Ce ceasuri de mana preferati sa purtati dacai cu curea ce culoare e cureaua sau bratara metalica daca se poate si cu poza merci mult?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru metalica auriu sau rose gold. La curea : alba sau un roz foarte pal

| BlueDark a răspuns:

Sotia mea prefera ceasuri care au curea metalica.A ales tot timpul un ceas din otel inoxidabil, neplacat (intrucat cele placate se erodeaza si nu arata prea bine). Cureaua de piele se uzeaza, de asemenea.Mai ales daca transpiri in zona incheieturilor.Eu a trebuit sa schimb o curea de piele de vreo 3 ori in 5 ani, pana i-am pus o curea metalica.
Acum asta-i alegerea ta, dar eu iti recomand otel inoxidabil neplacat, asa cum am mai spus.

| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Eu prefer ceasurile cu bratari metalice pentru ca sunt mai elegante dupa parerea mea si se asorteaza mai bine cu hainele. Am un ceas argintiu de la Avon si unul cu curelusa de cauciuc crem, insa eu il port pe cel metalic.

| MULLER96 explică:

Pana ce se opserva ca in preferinta lor mai mult dau alegerii la otel inoxidabil la fel si eu sunt de parerea asta, sa vedem si mai mai departe dupa raspunsuri.

| Georgiii2000 a răspuns:

Daca e metalica as prefera argintiu sau auriu. Daca e curea negru sau alb fiindca se asorteaza cu orice.