| SalutCeFaceti a întrebat:

Intrebare doar pentru experti: Exista pantofi Yeezy Boost 350 Pirate Black 2016, dar cu cusatura de pe mijloc, de deasupra alba? Am primit o pereche de Craciun si nu stiu daca sunt reali sau fake. I-am comparat si cu altii din magazin si cu cei de pe net. Arata si se simt IDENTIC, singura diferenta fiind cusatura de deasupra, de pe mijloc, la cei din magazin fiind neagra si la ai mei fiind alba. I-am primit de la nasul meu, care a facut jaine pentru Usain Bolt, deci ma gandesc ca nu mi-ar da fake-uri, el imbracandu-se numai cu haine scumpe. De ce modelul asta costa asa mult (1200-1700 $, in functie de pricedrop-uri si site)? Si, in caz ca sunt reali, cum as putea sa ii vand in Romania, fara sa ma complic cu alte taxe, de exemplu celle de pe StockX? Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Ilie_George_1998 a răspuns:

Nu prea e locul in care poti sa vorbesti despre Yeezy uri, nu prea stim despre lucrurile astea, incearca la o reprezentantaNike, idk.

| SalutCeFaceti explică (pentru Ilie_George_1998):

Reprezentanta Adidas*, dar ok, o sa vad...