| SingleForOne a întrebat:

Întrebare, în special, pentru fete.
Ați folosit multe tipuri de produse de la Farmec?
Au calitate bună, și merită banii?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Cremele hidratante sunt bune, și de soare.Dar anti îmbătrânire și chestii de genul nu prea au efect de la nici o marca.

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Am folosit solutia lor cu glicerina si inca vreo doua creme, insa nu au functionat deloc pentru mine. Cautand sa vad ce note si ingrediente au, am ramas dezamagita (note foarte mici, care indica prezenta ingredientelor nocive pentru sanatate) deci nu voi mai cumpara prea curand.Am dat peste alte marci romanesti (mai putin cunoscute), dar mai bune.

https://incibeauty.com/search/k/farmec Este si aplicatie pe telefon care iti scaneaza, si ofera o nota, cu acelasi nume.20 e maximul.

| SingleForOne explică (pentru dullcat):

Care ingrediente sunt nocive?
Am de gând să fac o căutare serioasă pe tema asta.

| dullcat a răspuns (pentru SingleForOne):

Uh, pe site vad ca nu scrie care sunt.Pe aplicatia de pe telefon le arata pe cele nocive cu rosu si portocaliu.Iar pe cele un pic mai ok cu galben, si pe cele care nu dauneaza cu verde. Daca dai click pe ele, iti spune ce rol au si cum te afecteaza sau nu.Eu am aflat astfel ca multe ingrediente din produse comune au efect secundar de pertubator endocrin. Imi poti zice pentru care produse vrei sa afli si iti trimit captura de ecran din aplicatia mea.

| Freya1 a răspuns:

Am folosit.Sunt ok având în vedere prețul, dar acum depinde și de ce produs iei și pentru ce.

| SingleForOne explică (pentru Freya1):

Creme hidratante, creme de soare, creme anti-imbatranire, printre multe altele.

| Freya1 a răspuns (pentru SingleForOne):

Cremele hidratante sunt bune, și de soare.Dar anti îmbătrânire și chestii de genul nu prea au efect de la nici o marca.

| Sophieka a răspuns:

Am folosit. Unele sunt bune altele nu, altele ti se potrivesc, altele nu.

| SingleForOne explică:

Care creme și unguente?

| LucyiFer a răspuns (pentru SingleForOne):

Ale Tatei, ale noastre?!
Salve!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit apa micelara marca Farmec, creme depilatoare, benzi depilatoare, creme de maini... mi se par ok avand un raport calitate-pret foarte bun!