| Furnicuta000 a întrebat:

Intrebare pentru baieti/barbati: cat ati platit cel mai mult pentru un tuns?

21 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cel mai mult 25 lei si cel mai putin 10 lei. Sunt intr-un oras mic si nu-s preturi asa mari. Ciubuc nu mai dau ca si asa nu-mi elibereaza nimeni bon. Fura din taxe si impozite. De pensat nu m-am pensat ca m-a facut mama barbat.hee hee

| c0pil1n a răspuns (pentru Salontanul):

Se vede ca esti dintr-un oras mic

| Salontanul a răspuns (pentru c0pil1n):

Despre asta este vorba? https://bit.ly/2Ymq2ml

| c0pil1n a răspuns (pentru Salontanul):

De cati ani sunt impreuna?

| Salontanul a răspuns (pentru c0pil1n):

Cine?

| RAY a răspuns:

100 RON si cel mai Putin 35 RON

| floresdemayo a răspuns (pentru RAY):

Să știi că îl faci pe Putin să sughițe.winking

| RAY a răspuns (pentru floresdemayo):

Mi a trimis 1000000 de ruble nu am ce face cu ei, nici sa plătesc un tuns la Mall

| Drimmero a răspuns:

Cam 50 de lei dau pe tuns, de obicei las spaga si ajung la 50 de lei ca in mod normal e 35-40 tunsul pe la mine, am vazut ca sunt si saloane unde costa 100 de lei tunsul dar ce mi-e frizeria din coltul strazii, ce mi-e aia de la saloanele din centru, la fel tund, nu vad nicio diferenta, tot scoala de frizerie o au toti.

| CostinAlamariu a răspuns:

55 de lei

| untu a răspuns:

Un tuns scurt barbatesc de numarul 2 costa in BOTOSANI 15 LEI!

| Furnicuta000 explică (pentru untu):

Cat e uleiul la Botosani?

| Lukasssz a răspuns:

70 de lei asta vara.

| Brizbriz a răspuns:

Tuns, UNDE?
pe cap, peste 10 lei se numeste ca esti metrosexual
intre picioare, fara 100 de lei se numeste ca esti masochisthee hee

| Furnicuta000 explică (pentru Brizbriz):

Totusi nu cred ca te duci la frizerie sa te tunda intre picioare?

| Brizbriz a răspuns (pentru Furnicuta000):

Nu, evident, totusi nu a intrebat daca la frizer

| Werrich a răspuns:

Pe Stailer.ro poti vedea preturile serviciilor de frizerie. Cel mai mult am dat 45 lei la o frizerie de cartier fara sa stiu ca la un barbershop dai 50 lei si pe langa tuns ai si o spalare plus masaj capilar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

35 de lei e în general tunsul, în unele locuri la 40, chiar 50.
Unde ma duc eu e 35.

| c0pil1n a răspuns:

In cazul meu: 40 tuns + 20 barba + 20 pensat + 5 lei spalat +15 lei ciubuc =100 lei frumosi

| Rocklove a răspuns:

Cel mai puțin 20 lei.
Acum plătesc 25 lei.

| DoarUnOmSimplu a răspuns: