| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru băieți/bărbați: voi ce parfumuri aveți? Care vi se pare cel mai ok parfum?

16 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Aqua di Gio îmi place cel mai mult, si il folosesc la ocazii.
Pentru toată ziua folosesc HugoBoss Dark Blue.

| ReddY25 a răspuns:

Versace,Paco,Straight,CK,Yves,DG,Chanel,Armani,Gaultier,Hugo Boss, etc

| anonim_4396 explică (pentru ReddY25):

Care CK că sunt mai multe? Am văzut că sunt destul de ieftine

| Ilincoana a răspuns (pentru anonim_4396):

One de la ck e un hit sincer...nu stiu care ii place lui dar asta e super fain

| anonim_4396 explică (pentru Ilincoana):

Mersi happy

| LordCristobal a răspuns:

Eu am Joop și sunt foarte mulțumit de el.
Recomand fiecărui băiat de aici sa folosească Joop.Chiar și unele gagici de la liceu din clasa de la mine mi-au simțit parfumul și numai pe lângă mine stăteau.

| anonim_4396 explică (pentru LordCristobal):

Și nu le-ai bubuit just a litle bit? Și ele sunt timide in minte cazuri și habar nu au să deschidă un subiect.

| LordCristobal a răspuns (pentru anonim_4396):

Le bubuiam dar nu mi se păreau atractive fetele.

| anonim_4396 explică (pentru LordCristobal):

Pai da, că tu ai bun simt, ești bine educat, nu are rost sa te complici cu toate coardele

| ZokoZEW a răspuns:

Iti Recomand ''David BeckHam'' miroase bine si este ieftin

| Ilincoana a răspuns:

Nu sunt baiat dar cateva parfumuri de baieti exceptionale sunt versace eros, acqua di gio de la armani si invictus paco rabanne. Daca vrei sa fie ieftine, poti lua knock-off uri de la Infinite ( sunt in mall uri de obicei ) sau mostre micute de pe site uri.

| anonim_4396 explică (pentru Ilincoana):

Versace Eros e un parfum incredibil, l-am avut! Mă gândesc ce sa îmi iau între Eros și Dior Sauvage

| Ilincoana a răspuns (pentru anonim_4396):

Dior Sauvage e un parfum foarte frumos, dulce, dar e cam de smecheras rolling on the floor. Ia-ti un parfum care simti ca te reprezinta. E printre cele mai dulce parfumuri, considerat de multi chiar ca fiind unisex.

| Ilincoana a răspuns (pentru Ilincoana):

Dulci**

| anonim_4396 explică (pentru Ilincoana):

Uită-te în poza! Eu nu îți par dulce?hee hee Crezi că nu mi s-ar potrivi? happy

| anonim_4396 explică (pentru Ilincoana):

Eu sunt puțin timid, nu-s șmecher laughing