| Ancuta7878 a întrebat:

Intrebare PENTRU BAIETI : Ce parere aveti de fetele : Nu grase, doar putin plinute ( 1.60 | 55kg ) Par mai ondulat ( si intins cu placa )

4 răspunsuri:
| thegirl1 a răspuns:

Pentru ca un om sa aiba greutatea normala trebuie sa aiba inaltimea - 10 kg. adica ar trebui sa ai 50 kg ca sa arati normal, dar daca vrei sa arati bine 46, 47 kg ar fi greutatea ideala. parerea mea este ca ar trebui sa slabesti macar 5 kg

| oOSmileoO a răspuns:

Esti urata huaaa!laughing

| FesCuDungi a răspuns:

Suna binelove strucklove strucklove struck big grin

| LoStEyEs a răspuns:

Eu am 1.60 si 50 kg si ma consider grasa :s straight face Ar trebui sa mai tii un regim. Uite, acum vreau sa fim prietenewinking
Sa stii ca daca te abtii in primele zile de la dulciuri nu o sa iti mai fie pofta nici de mancare, si nici de dulciuri!winking
Eu acum tin o dieta: fara dulciuri, sucuri, si paine ( cateodata mai mananc o felie, dar una e maximul ).
Cand tie pofta de dulciuri, mananca fructe. eu mananc gutui, si de ieri pana azi am slabit 0.5 kg! Bine, depinde si de metabolism. eu daca nu mananc intr-o zi aproape nimic, a doua zi am cu un kg mai putin.
Oricum, baietilor le plac fetele cu o talie mai subtire. deci n-ar strica daca ai mai da jos niste kilogramewinking