| DeeaFcsb a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce va atrage cel mai mult la o >fata?: Si explicati si de cewinking

3 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Depinde in ce privinta privesti partea cu atrasul.
daca ne gandim doar la o aventura big grin iti spun sigur ca ma atrage partea fizica ( adica sa fie bunahee hee scuze de expresie, dar e una frecvent folosita big grin), iar daca ma gandesc la o relatie de durata aici intervin alte calitati, inteligenta pentru mine este punctul forte, pentru ca sunt foarte multe fete in ziua de azi care aratasuper bine fizic, dar daca a deschis gura nu stie sa lege 2 cuvinte.

| Al3xCojbuchi a răspuns:

Pe mine: 1) Fundul, 2)Sanii si ultima oara aspectul facial.

| TheAnonymouss a răspuns:

LoL. Pai pe mine ma atrage (Le-am pus de la ce ma atrage mai mult la o fata pana la ce nu prea ma atrage ) : 1) Inteligenta | Bunul simt / 2) Simtul umorului / 3) Si in cele din urma : frumusetea