| simplej a întrebat:

Intrebare pentru baieti. De ce va uitati mereu dupa alea care poarta tocuri de 10 cm si merg ca niste...?

17 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Buna intrebare laughing
Chiar vreau sa vad raspunsurile happy

| 0rlando a răspuns:

Eu mă uit după fete în teniși sau adidași, nu suport să le văd pe unele masochiste cum se chinuie să stea în picioare pe tocurile alea.
Dar de ce se uită, cei care se uită? Păi e foarte simplu, datorită tocurilor, corpul stă într-o poziție care scoate fundul foarte mult în evidență, de aia se uită.

| Scuturici a răspuns:

Sunt fata, dar nu ma doare mana daca scriu si eu cateva surcele pe aici happy Pai se uita fiindca sunt sexy laughing Sunt frumoase (machiate) si dau bine din fund, adica atrag atentia. Totusi sa fim realisti: Sunt niste carcase de roboti setati pe programul "catea"

| Broadband a răspuns:

Nu ma uit, arata ca dracu pe bune, iti rupi picioarele pentru ce? sa arati ca esti sexy, poti fii sexy si cu incaltaminte cu talpa joasa si ce prefer eu de la fete : fiti cat mai naturale, pe mine nu ma atrage o fata ca se da cu 10 kg de machiaj si in fusta mini, din contra: imi da impresia ca e cam curvitza big grin

| raluk27 a răspuns:

Nu vad ce are naturaletea cu tocurile. Poti sa fii nemachiata si cu tocuri. Mie mi se par horror balerinii. Vorba lui Mircea Badea, nu avantajeaza pe nimeni si ar trebui purtati doar daca faci balet in timpul liber, ca de aia se numesc balerini. La fel, nu vad de ce tocurile ar trebui asociate doar cu fusta scurta. Poti purta una pana la genunchi si mulata si arati foarte sexy. Sa nu uitam ca multi barbati au fantezii cu secretare. Ar trebui sa se gandeasca fetele ca sunt unele momente in viata cand se impune o anumita tinuta. Cum te duci la birou? In fusta si sacou si cu adidasi in picioare? Sau se organizeaza o petrecere la firma. Sincer, cred ca e si putina invidie la mijloc: cele care poarta tocuri din an in pasti, nu sunt obisnuite si au un mers ingenunchiat, ca la prasit intotdeauna vor pleda fata de asa numita "naturalete". Daca te misti bine pe tocuri esti curva, in opinia lor, dar in schimb e sexy sa stai numai in adidasi parca ai fi un copil vesnic la scoala generala, care nu mai are cu ce se incalta. Ma lasi!

| simplej explică (pentru raluk27):

Eu nu m-am referit la pantofii normali, ci la pantofii aia exagerati cu toc de 10 cm sau mai mult si nu m-am referit la mersul normal pe tocuri, ci la un mers anume pe care il fac ele si se pare ca aceste 2 lucruri atrag foarte mult.

| AleXzpm a răspuns:

Eu nu ma uit si daca o fac, doar rad de ele.Natural e mai bun.

| DyaLove a răspuns:

Asta ma intreb si euhee hee

| AalLeExX02 a răspuns:

Eu unul nu ma uit. Nu stiu de le le place unora asa de mult...

| Scuturici a răspuns (pentru AalLeExX02):

Pentru ca sunt sexy! laughing --Si pitzy--

| simplej explică:

Da, asa ziceti toti, ca va plac alea mai naturale, dar mereu numai dupa astea exagerate va uitati SI NU INTELEG DE CE.Mai bine recunoasteti ca va plac... si sa incheiem enigma asta odata. laughing

| AleXzpm a răspuns (pentru simplej):

Băi, Gheorghe te simti cu musca pe caciulă?

| Mylifeispink a răspuns (pentru simplej):

Si nu inteleg ..de ce te deranjeaza asta? thinking Deaia esti fata sa te aranjezi, sa arati cat mai bine ..asta nu inseamna neaparat tocuri ..toinuta de zii si dupa parerea mea trebuie sa fie mai comoda cu tenesi balerini etc. dar seara in club nu cred ca te duci in tenesi ..si tocuri de 10 cm su chiar mici laughing. Esti una dintre fetele sterse care nu atrage nici o privire banuiesc.

| simplej explică (pentru Mylifeispink):

Orice urata daca isi pune tocuri, machiaj si isi aranjeaza parul atrage priviri. Eu doar am intrebat de ce va plac. Nu am intrebat ce sa fac ca sa atrag priviri. laughing

| herot123 a răspuns:

Iese in evidenta curu