| Eduard619 a întrebat:

Intrebare pentru barbati.
Cu ce va faceti parul, pomada ceara spuma?
Si cum il pot face sa fie mai matasos?

9 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Incearca balsam si sampon

| Eduard619 explică (pentru umbra09):

Inteligent raspuns laughing
Astea le folosesc si eu dar imi trebuie un produs de aranjare.

| Aimwork a răspuns:

Parul matasos se obine prin multe metode.cea mai simpla? Clatire cu ceai. Stiu ca suna ciudat dar dupa baie poti folosi ceai (se foloseste de secole si are efecte bune asupra pielii si a parului)

| Ormus2 a răspuns:

Eu am un răspunss simplu! eu poate am moştenito de la părinţi genetic nu am asemenea probleme de-şi am 54 de ani

| Eduard619 explică (pentru Ormus2):

1.Nu e o problema.
2."De-si" nu ai probleme cu asta ai cu scrisul.happy

| Ormus2 a răspuns (pentru Eduard619):

Poate am probleme cu scrisul că poate când eu am învăţat să scriu m-ta nici n-ai fost născut, şi eu acum nu de asta î-mi fac probleme ci de tineretul de azi! Nu a fost un reproş bun! Eu ţi-am dat un răspuns şi tu mai jignit!

| Eduard619 explică (pentru Ormus2):

Nu te-am jignit cu nimic, te-am corectat.
Chiar si la varsta dumneavoastra nu e tarziu sa te corectezi.

| Ormus2 a răspuns (pentru Eduard619):

Poate nu e târziu pentru mine dar e târziu pentru tineretul de azi pentru că văzând că ieșind din banca școlii cu bacalaureatul lor cu tot nu prea știu să citească corect ce impresie ai? Asta e statistică nu vorbe și mie î-mi pare foarte rău pentru tineretul de azi și poate eu nu prea am avut timp să-mi corectez gramatica limbii române pentru că am avut de crescut o familie numeroasă. De altfel eu cred că acest site este unul de informare nu prea au loc asemenea observații la adresa vizitatorilor. Cu stimă!