| morfeo a întrebat:

Intrebare pentru cei care se procep la tatuaje. Cam cat ar costa acest tatuaj? https://youtu.be/8oeqLiloTpU

Peste 500 lei?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Avand in vedere ca un tatuaj simplu de 1-2 cm la un salon decent costa peste 200 de lei, as zice ca un tatuaj de 30 de ori mai mare si mai complex costa ceva mai mult de 500 de lei...

| Eireann a răspuns:

Te duci si intrebi. Majoritatea artistilot iti pot spune aproxomativ cat costa si de cate sedinte si nevoie. Diferentele de pret sunt semnificative intre saloane si artisti dar din cate vad eu la dimensiune si detalii s-ar putea sa fie peste 500 de lei. Nu te zgarci la ceva ce o sa fie pe pielea ta o viata intreaga.

| Mirel4412 a răspuns:

Depinde mult de salon. Eu cred ca e mai mult de 500 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am avut nevoie de o astfel de informatie, eu am intrebat pe site-ul unui salon. Incearca.